Predplatné SME.sk - Prémium pre firmy

Digitálne predplatné Prémium pre firmy ponúka jednoduchú správu prístupov pre vašich zamestnancov ku kompletnému obsahu SME.sk. Ak máte záujem o vyšší počet ako 20 prístupov, kontaktujte nás na helpdesk@sme.sk alebo telefonicky +421 907 311 757.

1. Vyberte si počet prístupov

2. Vyberte spôsob platby

3. Vyberte spôsob prihlasovania

Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.

Garancia vrátenia peňazí:

Ak nebudete s predplatným SME.sk spokojný, môžete ho kedykoľvek zrušiť. Na účet vám vrátime nevyčerpanú časť predplatného.

Ďalšie možnosti: Aktuálna ponuka predplatného Darčekové predplatné Predplatné denníka SME

Často kladené otázky (FAQ)

Firemné digitálne predplatné SME.sk je určené pre firmy a podnikateľov, ktorí potrebujú väčší počet prístup, napr. pre svojich zamestnancov. 

Firemné digitálne predplatné je taktiež určené pre tých, ktorým stačí len jeden prístup, avšak na úhradu potrebujú najskôr zálohovú faktúru. 

Firemné predplatné ponúkame v balíkoch 1, 5, 10 a 20 prístupov.  V prípade, že máte záujem o viac prístupov, kontaktujte nás prosím na adrese helpdesk@sme.sk, alebo telefonicky na čísle +421 907 311 757.

E-mailová adresa, cez ktorú ste zakúpili firemné predplatné, sa automaticky stáva správcovským účtom. V profile svojho účtu máte možnosť spravovať zakúpené predplatné. 

Aktiváciu predplatného môžete uskutočniť dvoma spôsobmi. Prvým je zadanie e-mailovej adresy toho používateľa, ktorému chcete predplatné aktivovať. Táto e-mailová adresa musí byť zaregistrovaná pred aktiváciou predplatného na SME.sk a prístup k predplatnému bude mať používateľ aktívny do jednej hodiny od aktivácie. 

Druhý spôsob je odoslanie aktivačného odkazu používateľovi na e-mail, ktorý nájdete v administrácií prístupov. Používateľ si aktivuje predplatné kliknutím na daný odkaz. V prípade, že na daný odkaz kliknú viacerí používatelia, prístup bude mat aktivovaný iba používateľ, ktorý klikol na odkaz prvý. 

Aktivované predplatné môžete kedykoľvek počas plynutia predplatného deaktivovať a následne aktivovať inému používateľovi. 

Správcovský účet nemá automaticky prístup k predplatnému, ale môžete si ho prideliť. 

Po pripísaní úhrady na účet je vaše digitálne firemné predplatné aktivované na dobu 1 roka. Predplatné začína plynúť dňom pripísania úhrady na účet. Aj keď aktivujete zamestnancovi predplatné neskôr, prvý deň predplatného je deň pripísania úhrady na účet.  

Pri vytváraní objednávky na firemné predplatné zadávate fakturačné údaje. Na e-mailovú adresu, ktorú uvediete v objednávke, vám následne zašleme zálohovú faktúru. Tú môžete uhradiť prevodom, alebo priamym vkladom na účet. 

Po pripísaní úhrady na náš účet vám zašleme potvrdzovací e-mail spolu s vyúčtovacou faktúrou. Túto faktúru nájdete aj vo svojom profile správcovského účtu na SME.sk. 

Kúpou prémiového firemného predplatného môžete sebe, alebo iným používateľom aktivovať balíček Prémium, ktorý obsahuje:  

- odomknutie článkov na SME.sk vrátane prémiových blogov 
- možnosť stiahnuť si e-knihy z našej ponuky eknihy.sme.sk 
- listovať v PDF verziách denníka SME a ďalších titulov vydavateľstva Petit Press 

Uvedené služby môže jeden používateľ využívať až na 6 zariadeniach. 

Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?

Napíšte nám e-mail na helpdesk@sme.sk alebo zavolajte na +421 907 311 757. Naši kolegovia Vám radi poradia.