1. Choose a subscription

2. Choose a payment method

3. Sign in

By paying you agree to our GTC and Principles of Privacy and Data Protection.

Money refund warranty:

If you are not satisfied with your SPECTATOR.SME.sk subscription, you can cancel it at any time. We will credit the unspent amount of your subscription to your bank account.

Other possibilities: Gift subscription Corporate subscription SME print subscription

Často kladené otázky (FAQ)

V prípade, ak chcete darovať predplatné SME.sk, môžete tak urobiť kúpou produktu Darčekové predplatné.

Vybrať si môžete z produktov Štandard, Prémium a Prémium bez reklamy s dĺžkou predplatného 1 rok. Predplatné kupujete cez svoje konto a na vašu e-mailovú adresu vám po zaplatení odošleme darčekový poukaz, ktorý môžete darovať svojmu blízkemu.  
 

V prípade záujmu o kúpu predplatného pre viac ľudí (napr. zamestnancov vo firme) máme v ponuke produkt  Firemné predplatné.

Tu si zvolíte počet požadovaných prístupov a svoje fakturačné údaje. My vám vystavíme zálohovú faktúru, po úhrade ktorej vám odošleme vyúčtovaciu faktúru spolu s aktivačnými kódmi, ktoré môžete rozdať svojim zamestnancom.  

Produkt Firemné predplatné odomkne články na SME.sk, Korzar.sk, MY, Sportnet a Slovak Spectator.  

Predplatné Prémium a Prémium bez reklamy aktuálne nie je možné zakúpiť pre firmy, no v blízkej dobe túto ponuku určite rozšírime.

Informácie o vašom aktuálne prebiehajúcom predplatnom nájdete vo svojom profile na SME.sk. Do profilu je potrebné sa prihlásiť s tými údajmi, cez ktoré ste si predplatné kupovali.  

V položke "Online predplatné" nájdete zobrazený aktuálne zakúpený produkt, ako aj možnosť stiahnuť si daňový doklad k danému produktu. 

Skontrolujte prosím, či ste v čase čítania zamknutého článku prihlásený so správnou e-mailovou adresou / telefónnym číslom.  

Kúpa predplatného cez SMS - na stránke SME.sk je potrebné prihlásiť sa s mobilným číslom. Prihlasovacie údaje máte v SMS správe. Ak si heslo nepamätáte, alebo ho už v správe nemáte, pošlite novú SMS s textom HESLO na číslo 8787. Obratom vám bude zaslané nové heslo. 
 
Kúpa predplatného cez Apple login - Apple nám šifruje vašu skutočnú e-mailovú adresu, preto sa po takto kúpenom  predplatnom musíte stále prihlasovať cez Apple login, alebo zadaním šifrovanej e-mailovej adresy, nie vašej skutočej. 
 
Skontrolujte, či ste pri kúpe predplatného nespravili preklep v e-mailovej adrese. Vo svojej e-mailovej schránke by ste mali mať potvrdenie o kúpe predplatného. Ak ho nemáte, pravdepodobne ste sa pri kúpe pomýlili v e-mailovej adrese, alebo ste si službu kupovali na úplne inú e-mailovú adresu. 
 
Ak ste si pri platbe prevodom na účet neuviedli žiadny, alebo nesprávny variabilný symbol, pošlite nám prosím e-mailom na helpdesk@sme.sk  potvrdenie o vykonanej úhrade a my vám službu následne aktivujeme ručne.

Áno. Ak máte aktívne predplatné, môžete si už teraz kúpiť nové. V prípade, že si kupujete rovnaký typ predplatného, po zakúpení ďalšieho sa vám začiatok nového posunie na koniec práve prebiehajúceho predplatného. Neprídete tak ani o jeden deň. 

Môžete si tiež zakúpiť vyšší balík predplatného. Po vybratí konkrétneho produktu a kliknutí na tlačidlo “Dokončiť a zaplatiť” sa vám zobrazí ďalší postup.  

Podľa toho, koľko dní vám ostáva do konca predplatného, vám buď z novej ceny odrátame nevyčerpanú hodnotu vášho aktuálneho predplatného alebo skrátime predplatné, aby ste mohli prémiové predplatné využívať ihneď. Nová plná suma vám bude účtovaná až pri ďalšej rekurentnej platbe. Ak by ste mali otázky, stačí sa nám ozvať na helpdesk@sme.sk. 

Ak máte zakúpené produkty Prémium, alebo Prémium bez reklamy, máte prístup k stovkám e-kníh

E-knihy si môžete stiahnuť (poslať) do čítačiek, ktoré podporujú formát e-pub (PocketBook, PlayBooks, eReader), alebo mobi (Kindle). Knižky si zároveň môžete stiahnuť aj do svojho zariadenia a použiť na ich čítanie vhodnú aplikáciu.  

E-knihy nie je možné tlačiť a ani distribuovať iným osobám. Stiahnuť si môžete 30 súborov za 30 dní.

Ak máte zakúpené predplatné  Prémium, alebo Prémium bez reklamy, máte prístup k PDF verzii denníka SME. Tu nájdete aj ďalšie tituly vydavateľstva Petit Press.  

PDF verziu denníka je možné čítať aj priamo vo vašom webovom, alebo mobilnom prehliadači.

V prípade, že už máte zakúpený produkt Štandard alebo Prémium, môžete si dokúpiť vyšší balík Prémium bez reklamy, ktorý obsahuje službu vypnutie reklamy. Po zvolení produktu a platby sa vám zobrazí postup, ako je možné si službu dokúpiť.  

Podľa toho, koľko dní vám ostáva do konca predplatného, vám buď z novej ceny odrátame nevyčerpanú hodnotu vášho aktuálneho predplatného alebo skrátime predplatné, aby ste mohli prémiové predplatné využívať ihneď. Nová plná suma vám bude účtovaná až pri ďalšej rekurentnej platbe. Ak by ste mali otázky, stačí sa nám ozvať na helpdesk@sme.sk. 

Ak ste pri kúpe predplatného zvolili platbu kartou, vaše predplatné sa bude automaticky obnovovať až do chvíle, kým budete mať dostatok finančných prostriedkov na vašom účte, alebo do konca platnosti vašej platobnej karty.  

V prípade kúpy predplatného cez SMS sa bude služba automaticky obnovovať až do chvíle, kým budete mať dostatok finančných prostriedkov pre svojej SIM karte, alebo kým nevymeníte svojho mobilného operátora.  

Ak ste za svoje predplatné platili bankovým prevodom, prípadne platbou cez  TatraPay, VÚB ePlatba, alebo SLSP Sporopay, vaše predplatné nebude automaticky predĺžené.  

Platnosť vášho aktuálneho predplatného si môžete skontrolovať vo svojom profile na SME.sk.

Automatickú obnovu predplatného si viete vypnúť vo svojom profile na  SME.sk najneskôr 24 hodín pred začiatkom ďalšieho obdobia. 

Ak máte predplatné zakúpené cez SMS, automatickú obnovu zrušíte odoslaním SMS správy s textom STOP na číslo 8787, taktiež najneskôr 24 hodín pred začiatkom ďalšieho obdobia. 

V  prípade potreby môžete o zrušenie automatickej obnovy požiadať e-mailom na helpdesk@sme.sk, alebo telefonicky na +421 907 311 757.

Áno. Potrebujete si len spárovať svoje mobilné zariadenie s kontom, ktoré máte zaregistrované na SME.sk.  

Postup je nasledovný: otvoríte si mobilnú aplikáciu, kde máte aktívne predplatné zakúpené cez iTunes, alebo Google Play.  

Následne sa v mobilnej aplikácii prihlásite s e-mailovou adresou, ktorú máte zaregistrovanú na SME.sk. Potvrdenie o úspešnom spárovaní zariadenia s kontom na SME.sk vám príde aj e-mailom.  Nakoniec sa môžete s rovnakou e-mailovou adresou prihlásiť aj v internetovom prehliadači, články sa vám odomknú. 

Ak chcete toto spárovanie zrušiť, stačí sa len z mobilnej aplikácie odhlásiť. Po odhlásení sa z mobilnej aplikácie vám taktiež príde potvrdzujúci e-mail.

Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?

Napíšte nám e-mail na helpdesk@sme.sk alebo zavolajte na +421 907 311 757. Naši kolegovia Vám radi poradia.