Predplatné MYregiony.sk

Kvalitné informácie po celý rok s najväčšou sieťou regionálnych týždenníkov na Slovensku

2. Vyberte spôsob platby

3. Vyberte spôsob prihlasovania

Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.

Garancia vrátenia peňazí:

Ak nebudete s predplatným SME.sk spokojný, môžete ho kedykoľvek zrušiť. Na účet vám vrátime nevyčerpanú časť predplatného.

SME.sk pre firmy SME.sk bez reklamy Darovať predplatné SME.sk

Často kladené otázky (FAQ)

 • a) platobnou kartou,
 • b) cez TatraPay,
 • c) cez VUB ePlatby,
 • d) cez Sporo pay,
 • e) prevodom na účet - je dôležité uviesť správne platobné údaje (trvanie transakcie 2 - 3 pracovné dni, online predplatné je aktivované po prijatí platby),
 • f) cez SMS správu (vybrané druhy predplatného)

Ak vám potvrdzovací e-mail neprišiel v krátkom čase po registrácií, skontrolujte si priečinok spam vo vašes e-mailovej schránke. Ak sa e-mail nenachádza v spame, mohli ste zadať chybnú registračnú e-mailovú adresu. V takomto prípade nám napíšte na predplatne@smeonline.sk a v správe uveďte správnu registračnú e-mailovú adresu + pripojte potvrdenie o platbe.

1. Kliknite na Prihlásenie (v pravom hornom rohu stránky na hornej lište).

 • 2. Tadajte svoju e-mailovú adresu, ktorou ste sa zaregistrovali, alebo sa prihláste cez vaše sociálne konto.
 • 3. Zadajte heslo (po prvom odhlásení sa k nemu dostanete cez registračný link poslaný na vami uvedený e-mail).

Prihlásiť sa môžete aj cez stránku https://prihlasenie.sme.sk

1. Kliknite na Prihlásenie (v pravom hornom rohu stránky na hornej lište).

 • 2. Zadajte svoje mobilné telefónne číslo, z ktorého ste posielali SMS.
 • 3. Zadajte heslo, ktoré vám bolo zaslané v potvrdzujúcej SMS doručené pri objednávke predplatného.

Ak si heslo nepamätáte, pošlite SMS s textom HESLO na číslo 8787. Obratom vám bude zaslané nové heslo. Heslo si po prihlásení môžete nastaviť aj vo vašom profile.

Na stránke https://prihlasenie.sme.sk/reset-request zadajte svoju e-mailovú adresu, ktorou ste sa zaregistrovali. Pošleme vám e-mail s inštrukciami, ako si heslo obnoviť. Ak si potrebujete heslo obnoviť cez SMS, pošlite text HESLO na číslo 8787. 

Online predplatné môžete využívať aj v mobilnej aplikácii. Stačí, ak sa v nej prihlásite:

 • 1. otvorte si mobilnú aplikáciu a kliknite na Viac (v pravom dolnom rohu),
 • 2. kliknite na ikonu profilu (hore vpravo) 
 • 3. do príslušných kolónok vložte e-mailovú adresu a heslo, ktoré máte zaregistrované na stránke SME.sk

Automatickú obnovu predplatného si môžete vypnúť najneskôr 24 hodín pred začiatkom ďalšieho obdobia na stránke https://profil.sme.sk/predplatne. V prípade SMS predplatného pošlite text STOP na číslo 8787.

Automatické obnovovanie SMS predplatného si vypnete zaslaním SMS s textom STOP na číslo 8787. Najneskôr však 24 hodín pred začiatkom ďalšieho obdobia.

Ak ste si vypli automatické obnovenie predplatného, opätovne zapnúť si ho môžete iba počas trvania predplatného. Ak vám predplatné už vypršalo, treba si objednať nové online predplatné Objednať si ho môžete na stránke www.sme.sk/predplatne alebo vo svojom používateľskom profile v sekcii Online predplatné.

Po prihlásení sa do vášho používateľského profilu môžete zmeniť typ predplatného v sekcii Online predplatné - aktivuje sa až po skončení aktuálneho predplatného.

Tento problém môže nastať ak máte na vašom zariadení nainštalovaný Windows XP a používate internetový prehliadač Chrome, pre ktorý už nie sú dostupné aktualizácie v tomto operačnom systéme. Riešením je inštalácia novšieho operačného systému (Windows 7 a vyššie) alebo používanie prehliadača Mozilla Firefox.

Štandardné predplatné SME.sk môže využívať jedna osoba na troch rôznych zariadeniach, respektíve internetových prehliadačoch, teda napríklad na počítači v práci, v mobile či na tablete. Každé zo zariadení sa pri prvom prihlásení na SME.sk automaticky zaregistruje v nastaveniach profilu. Predplatné SME.sk môžete okrem toho využívať aj cez mobilnú aplikáciu SME.sk.

Ak máte aktívne predplatné SME.sk, po zakúpení ďalšieho vaše predplatné začne platiť automaticky po skončení vášho súčasného predplatného. Napríklad ak vám predplatné SME.sk trvá do 14. januára a hocikedy predtým si zakúpite ročné predplatné SME.sk, toto vám začne platiť automaticky od 15. januára, hneď po vypršaní pôvodného predplatného. Neprídete tak ani o deň z vášho už zaplateného predplatného.

Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?

Napíšte nám e-mail na predplatne@smeonline.sk alebo zavolajte na +421 907 311 757.
Naši kolegovia Vám radi poradia.