sme-logo

Oslavujeme 29 rokov

Kúpte si digitálne predplatné SME.sk za narodeninovú cenu 29 € a čítajte obsah na SME.sk, Korzár, MY, Sportnet a Slovak Spectator. Akcia platí len do 19.1.2022.
00
dni
00
hodín
00
minút
00
sekúnd

1. Vyberte typ narodeninového predplatného

2. Vyberte spôsob platby

3. Vyberte spôsob prihlasovania

Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.

Garancia vrátenia peňazí:

Ak nebudete s predplatným SME.sk spokojný, môžete ho kedykoľvek zrušiť. Na účet vám vrátime nevyčerpanú časť predplatného.

Ďalšie možnosti: Darčekové predplatné Firemné predplatné Predplatné denníka SME

Často kladené otázky (FAQ)

Áno, samozrejme. Skontrolujte, či máte nastavenú automatickú obnovu predplatného. Ak áno, najskôr si ju v profile zastavte. Následne si môžete zakúpiť vami zvolené narodeninové predplatné.  
 

V prípade, že chcete digitálne predplatné SME.sk niekomu darovať, využite, prosím, našu ponuku darčekového predplatného. Akcia sa však na tento produkt nevzťahuje.  

V prípade záujmu o kúpu digitálneho predplatného pre zamestnancov do firmy, prosím, využite našu ponuku firemného predplatného. Akcia sa však na tento produkt nevzťahuje. 

Nie, narodeninové predplatné nie je možné zaplatiť cez SMS. V ponuke máme len tieto spôsoby platby: platba kartou, TatraPay, VÚB ePlatby, SLSP Sporopay a platba prevodom na účet. 

Áno, na jednu e-mailovú adresu si môžete zakúpiť aj viac narodeninových predplatných. V prípade rovnakého produktu sa vám zakúpené produkty automaticky naviažu za sebou a dobu platnosti predplatného si takto predĺžite. 

V prípade, že pri kúpe narodeninového predplatného využijete platbu kartou, predplatné sa vám bude automaticky obnovovať. Odporúčame využiť tento spôsob platby. 

Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?

Napíšte nám e-mail na helpdesk@sme.sk alebo zavolajte na +421 907 311 757. Naši kolegovia Vám radi poradia.